YURTDIŞI EĞİTİM

  481 okunma

2006 yılından beri İngiltere, Canada ve Malta'da gerek dil, gerek master eğitimi, gerekse lisans eğitimi almak isteyen öğrencilere yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti vermekteyim.

20 yılın üzerinde yurtdışı eğitim deneyimine sahip profesyonel becerilerimle günümüzün en önemli trendi olan “Yeryüzü Vatandaşı” olmanıza yardımcı oluyorum. Yurtdışında ister İngilizce öğrenmek isteyin, ister Üniversite eğitimi almayı amaçlayın ister Master yapmak isteyin beni çözüm ortağınız olarak görmenizi rica ediyorum.

Şu ana kadar 200'ün üzerinde öğrenciye kariyer amaçlarına ulaşma konusunda yardımcı olmanın haklı gururunu yaşamaktayım.

Misyonum - Yurtdışına eğitim almak amacı ile gitmeyi planlayan öğrencilere karar vermelerinde yardımcı olacak en doğru ve güncel bilgileri vermek ve karar aşamasından itibaren içinden geçecekleri tüm süreçleri (okul başvurusu, kayıt, vize, seyahat, konaklama) öğrenciler adına yönetmek.

Vizyonum - Türkiye'nin her yerinden dünyanın her noktasına eğitim amacı ile gidecek öğrencilere ücretsiz eğitim danışmanlık hizmeti vermek.

Ebubekir Yıldızgören, Cambridge University English Department, CELTA